In memoriam …

In memoriam: Jos Engelen

Op 20 december 2022 is Jos Engelen van ons heengegaan.

Jos was een zeer gewaardeerd lid en altijd betrokken bij onze club. Ook toen tennissen niet meer ging, bleef Jos helpen met de boekhouding van de tennisclub. Hij genoot nog steeds van een pilsje op herenavonden met zijn tennismaatjes en was altijd bij evenementen zoals het kaarten. Toen het fysiek nog ging hielp hij bij werkzaamheden om de banen weer speelklaar te krijgen en het park onkruidvrij te maken. Daarnaast ging hij graag met Mientje naar Spanje zijn geliefde vakantieland.

Jos, we zullen je erg missen!

 

In memoriam: Math Meis

Op 27 december 2022 is Math Meis van ons heengegaan.

Math was een echte gezelligheidsman en hielp waar hij maar kon. Hij was een zeer gewaardeerd teamlid van het zaterdag 50+ heren competitieteam. Hij was altijd de rust zelve en gezelligheid stond voorop. Hij sloeg nauwelijks een herenavond over en was ook vaak bij andere evenementen. Als er hulp nodig was bij de banen of het park, hij was erbij. Tijdens de afsluiting van de competitie, zorgde Math (samen met Ria) altijd voor de overheerlijke koude schotel.

Math, we zullen je erg missen!

 

Veel te jong en te snel hebben wij afscheid moeten nemen van beiden.

 

In memoriam: Wilma Houtermans

Op 26 december 2022 is Wilma Houtermans van ons heengegaan.

Ze was oud lid van onze club en werd 80 jaar. Gestorven op de 2de kerstdag.
Wij wensen Jo, kinderen, kleinkinderen en familie nog veel sterkte met dit verlies.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *